Český běh žen 2017 – 27. 5. 2017

Jste žena, máte sportovního ducha a ráda běháte, nebo překonáváte sama sebe?

V sobotu 27. 5. 2017 máte volné dopoledne. Český běh žen je proto pro Vás ideální volbou. Již po páté se v centru Ostravy shromáždí ženy bez rozdílu věku a vyrazí na svůj běh překonávat své možnosti.

Naplánováno je celkem 5 různých typů závodů. Prvním je běh dětí o délce 1 km, který startuje v 9:30, dále následuje závod chůze nordic walking na vzdálenost 2,5 km. Po tomto závodě již startují ženy na nejprve vzdálenost 2,5 km, poté 5 km a nejdelším závodem je běh na 10 km. Závodnice na běh mohou vyrazit nejen jednotlivě, ale i v týmech. Ubytování pro mimoostravské nabízíme v našem hotelu Na Kafkové hotel  Ostrava.

Současně s během probíhá u obchodního centra také oslava Mezinárodního dne dětí a afer party na terase s Jakubem Kohákem, který je každoročním hostem na českém běhu žen v Ostravě. Po celou den konání akce je v blízkosti obchodního centra doprovodný program pro děti i dospělé. Registrace na český běh žen probíhá na oficiálních webových stránkách běhu. Společně s registrací získáte za zaplacené startovné také uvítací balíček, funkční tričko Nike, startovní číslo s čipem, pamětní medaili a další. 

knossos banner
daperhair150px
    card
hlavni2a